Szukaj

Język

slogan_pl

... blisko 70lat
             w zgodzie z naturą ... 

Sliding_captoion_polskiesady

TYLKO Z POLSKICH SADÓW
TYLKO Z POLSKICH SADÓW
Nasze wyroby otrzymane są dojrzałych owoców z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

Sliding_captoion_jakosc_pl

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Głównym celem działalności naszej firmy jest projektowanie, produkcja, magazynowanie i sprzedaż zagęszczonych soków owocowych i fermentowanych napojów winiarskich, prowadzone w sposób konkurencyjny, przy zapewnieniu najlepszej jakości produkowanych wyrobów.

Sliding_captoion_Zaklad_pl

ZAKŁAD
ZAKŁAD
Działamy nieprzerwanie od niemal 70 lat w sercu zagłębia sadowniczego Polski. Struktura Zakładu oraz liczne nakłady na inwestycje pozwalają nam najbardziej efektywnie wykorzystywać otaczający nas potencjał.

glwn_soki_pl

soki szzer1

SOKI

Soki otrzymane są ze zdrowych, dojrzałych, świeżych lub przechowywanych owoców.

glwn_cydr_pl

cydr szer1

CYDR

Orzeźwiający napój alkoholowy, otrzymany z dojrzałych jabłek z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

glwn_jakość_pl

jakosc szer1

JAKOŚĆ

Głównym celem działalności naszej firmy jest zapewnienie najlepszej jakości produkowanych wyrobów.

warka perry_owoc

To gruszkowy odpowiednik Warki Cider. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników.

Warka Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki.

Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

O Firmie

tradycja

Jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów winiarskich i koncentratów owocowych w Polsce z niemal 70 letnią tradycją. W 1991 roku przekształciliśmy się w Spółkę Akcyjną z kapitałem zagranicznym.

Produkujemy szeroką gamę wyrobów winiarskich, koncentratów oraz aromatów owocowych. 

W Naszej ofercie handlowej znajdują się:

Koncentraty owocowe

65 /70 Brix: (jabłko, aronia, wiśnia, truskawka, czarna porzeczka, czerwona porzeczka, gruszka, malina)

Aromaty owocowe

jabłko, aronia, wiśnia, truskawka, czarna porzeczka

Cydr Jabłkowy

„Dobry Cydr”

Produkty na bazie cydru

„Dobre Berry”, „Dobre Perry”

Polecamy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobre Perry

To gruszkowy odpowiednik dobrego Cydru. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników. Dobre Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki. Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

Super User - avatar Super User

Polecamy Excellent Perry

To gruszkowy odpowiednik Warki Cider. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników. Warka Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki. Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

Super User - avatar Super User

X Polecamy Golden Cider

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Warka Cider to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie. Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek. Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobre Berry

Dobre Berry produkowana jest na bazie cydru. Od Dobrego Cydru i Dobrego Perry wyróżnia się także soczystą różową barwą.Zawiera sok truskawkowy i naturalny aromat.

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobry Cydr

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Dobry Cydr to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie. Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek. Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

Partnerzy

PRW.pngauchan.pngbiedronka.pngkauf.pngkups.pngmalpka.pngpolomarket.pngstokrotka.pngtop_mar.pngtopaz.pngwarkocz.pngPRW.pngauchan.pngbiedronka.pngkauf.pngkups.pngmalpka.pngpolomarket.pngstokrotka.pngtop_mar.pngtopaz.pngwarkocz.png