Cydr

W Polsce cydr dopiero podbija rynek, dlatego też nie wszyscy go znają. Niektórzy zastanawiają się czym jest cydr? Czy to piwo? A może wino? Są i tacy, którzy twierdzą, iż to pół wino/pół piwo.

Dobry Cydr stawia sprawę jasno: cydr to cydr! Jest to orzeźwiający napój alkoholowy, otrzymany z dojrzałych jabłek z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

Dobry Cydr to 100% oryginalny i naturalny cydr, bez zbędnych dodatków.

Cydr to bardzo skomplikowany napój, który posiada wiele warstw smaku.

Dobry Cydr to unikatowy, orzeźwiajacy smak, który pobudza zmysły

Dobry Cydr

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Dobry Cydr to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie. Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek. Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

Dobre Perry

To gruszkowy odpowiednik dobrego Cydru. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników. Dobre Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki. Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

Dobre Berry

Dobre Berry produkowana jest na bazie cydru. Od Dobrego Cydru i Dobrego Perry wyróżnia się także soczystą różową barwą.Zawiera sok truskawkowy i naturalny aromat.