Kontakt

Warwin S.A.
ul. K. Pułaskiego 2
05-660 Warka
tel. +48 48 666 15 00
tel. +48 48 666 15 55
fax. +48 48 666 15 05
email: warwin@warwin.pl
www.warwin.pl


Dział Handlowy:

tel. +48 48 666 15 15
kom. +48 600950047
email: handlowy@warwin.pl
email: export@warwin.pl

Dyrektor Handlowy:

Krzysztof Beling

tel. +48 48 666 15 75
email: krzysztof.belingi@warwin.pl

 


Kierownik ds.Sprzedaży:

Jacek Gretka – mazowieckie (tylko byłe radomskie), łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie.

kom. +48 604628893
email: jacek.gretka@warwin.pl

 


Koordynator sprzedaży:

Karol Zawadzki – mazowieckie (bez byłego radomskiego), warmińsko-mazurskie, podlaskie.

kom. +48 604628873
email: karol.zawadzki@warwin.pl

 


Koordynator Sprzedaży:

Jacek Gretka – zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie-od północy do Poznań – włącznie

kom. +48 604628893
email: jacek.gretka@warwin.pl

 


Przedstawiciel Handlowy ds. obsługi klientów sieciowych: 

Dominik Jasik- mazowieckie, małopolskie

kom. +48 608691338

email: dominik.jasik@warwin.pl

 


Kierownik Magazynu

Alicja Kaszewiak

tel. +48 48 666 15 40
kom. +48 692602639
email: alicja.kaszewiak@warwin.pl

Zakup surowca

Halina Brynda

tel. +48 698666340
email: halina.brynda@warwin.pl

Dział Kadr

tel. +48 48 666 15 52

Export

Ewa Błach

kom. +48 698461723
email: ewa.blach@warwin.pl

Logistyka

Łukasz Lenarcik

kom. +48 608691941
email: lukasz.lenarcik@warwin.pl

Księgowość

tel. +48 48 666 15 52
email: ksiegowosc@warwin.pl