Szukaj

Język

slogan_pl

... blisko 70lat
             w zgodzie z naturą ... 

Sliding_captoion_polskiesady

TYLKO Z POLSKICH SADÓW
TYLKO Z POLSKICH SADÓW
Nasze wyroby otrzymane są dojrzałych owoców z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

Sliding_captoion_jakosc_pl

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Głównym celem działalności naszej firmy jest projektowanie, produkcja, magazynowanie i sprzedaż zagęszczonych soków owocowych i fermentowanych napojów winiarskich, prowadzone w sposób konkurencyjny, przy zapewnieniu najlepszej jakości produkowanych wyrobów.

Sliding_captoion_Zaklad_pl

ZAKŁAD
ZAKŁAD
Działamy nieprzerwanie od niemal 70 lat w sercu zagłębia sadowniczego Polski. Struktura Zakładu oraz liczne nakłady na inwestycje pozwalają nam najbardziej efektywnie wykorzystywać otaczający nas potencjał.

glwn_soki_pl

soki szzer1

SOKI

Soki otrzymane są ze zdrowych, dojrzałych, świeżych lub przechowywanych owoców.

glwn_cydr_pl

cydr szer1

CYDR

Orzeźwiający napój alkoholowy, otrzymany z dojrzałych jabłek z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

glwn_jakość_pl

jakosc szer1

JAKOŚĆ

Głównym celem działalności naszej firmy jest zapewnienie najlepszej jakości produkowanych wyrobów.

XCV Polecamy Dobry Cydr

warka cider_owoc

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Dobry Cydr to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie.

Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek.

Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

O Firmie

tradycja

Jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów winiarskich i koncentratów owocowych w Polsce z niemal 70 letnią tradycją. W 1991 roku przekształciliśmy się w Spółkę Akcyjną z kapitałem zagranicznym.

Produkujemy szeroką gamę wyrobów winiarskich, koncentratów oraz aromatów owocowych. 

W Naszej ofercie handlowej znajdują się:

Koncentraty owocowe

65 /70 Brix: (jabłko, aronia, wiśnia, truskawka, czarna porzeczka, czerwona porzeczka, gruszka, malina)

Aromaty owocowe

jabłko, aronia, wiśnia, truskawka, czarna porzeczka

Cydr Jabłkowy

„Dobry Cydr”

Produkty na bazie cydru

„Dobre Berry”, „Dobre Perry”

Polecamy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Super User - avatar Super User

Polecamy Excellent Perry

To gruszkowy odpowiednik Warki Cider. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników. Warka Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki. Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobry Cydr

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Dobry Cydr to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie. Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek. Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobre Berry

Dobre Berry produkowana jest na bazie cydru. Od Dobrego Cydru i Dobrego Perry wyróżnia się także soczystą różową barwą.Zawiera sok truskawkowy i naturalny aromat.

Super User - avatar Super User

X Polecamy Golden Cider

Podstawę cydru stanowi przefermentowany sok z jabłek, dzięki czemu wyczuwalny jest w nim esencjonalny zapach jabłek. Warka Cider to orzeżwiający napój alkoholowy, który świetnie gasi pragnienie. Nasz cydr produkowany jest wyłącznie z polskich jabłek. Cydr zawiera siarczyny przez, co staje się produktem trwałym o bardziej harmonijnym smaku.

Super User - avatar Super User

XCV Polecamy Dobre Perry

To gruszkowy odpowiednik dobrego Cydru. Proces powstania perry jest bardzo zbliżony do cydru. Perry posiada naturalny i delikatny kolor bez sztucznych barwników. Dobre Perry wyróżnia się unikatowym i orzeźwiającym posmakiem gruszki. Produkowana wyłącznie z polskich owoców.

Partnerzy

PRW.pngauchan.pngbiedronka.pngkauf.pngkups.pngmalpka.pngpolomarket.pngstokrotka.pngtop_mar.pngtopaz.pngwarkocz.pngPRW.pngauchan.pngbiedronka.pngkauf.pngkups.pngmalpka.pngpolomarket.pngstokrotka.pngtop_mar.pngtopaz.pngwarkocz.png
louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet