Szukaj

Język

slogan_pl

... blisko 70lat
             w zgodzie z naturą ... 

Sliding_captoion_polskiesady

TYLKO Z POLSKICH SADÓW
TYLKO Z POLSKICH SADÓW
Nasze wyroby otrzymane są dojrzałych owoców z serca polskiego zagłębia sadowniczego znad Doliny Pilicy.

Sliding_captoion_jakosc_pl

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Głównym celem działalności naszej firmy jest projektowanie, produkcja, magazynowanie i sprzedaż zagęszczonych soków owocowych i fermentowanych napojów winiarskich, prowadzone w sposób konkurencyjny, przy zapewnieniu najlepszej jakości produkowanych wyrobów.

Sliding_captoion_Zaklad_pl

ZAKŁAD
ZAKŁAD
Działamy nieprzerwanie od niemal 70 lat w sercu zagłębia sadowniczego Polski. Struktura Zakładu oraz liczne nakłady na inwestycje pozwalają nam najbardziej efektywnie wykorzystywać otaczający nas potencjał.

Kontakt

Fotolia 39570388_Subscription_Monthly_M

Warwin S.A.
ul. K. Pułaskiego 2
05-660 Warka

tel. +48 48 666 15 00
tel. +48 48 666 15 55
fax. +48 48 666 15 05
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.warwin.pl

Dział Handlowy

handel


Dział Handlowy:

 

tel. +48 48 666 15 15
kom. +48 600950047
email: handlowy@warwin.pl
email: export@warwin.pl



Dyrektor Handlu i Marketingu :

Krzysztof Beling

tel. +48 48 666 15 75
email: krzysztof.beling@warwin.pl

Sprzedaż

Kierownik ds.Sprzedaży:

Mariusz Bogdański 

kom. +48 600 831 296
email: mariusz.bogdanski@warwin.pl

Koordynator sprzedaży:

Mirosław Piechocki - mazowieckie północ

kom. +48 600 830 649
email: miroslaw.piechocki@warwin.pl

Koordynator sprzedaży:

Wojciech Szajda - śląsk, małopolska

kom. +48 608 691 423
email: wojciech.szajda@warwin.pl

Kadry

kadry

 

Dział Kadr

tel. +48 48 666 15 52

Księgowość

ksiegowosc



tel. +48 48 666 15 52
email: ksiegowosc@warwin.pl

Eksport i Logistyka

transport

 

Export

Ewa Błach

kom. +48 698461723
email: ewa.blach@warwin.pl


Logistyka

Łukasz Lenarcik

kom. +48 608691941
email: email: lukasz.lenarcik@warwin.pl

Magazyn

magazyn

 

Kierownik Magazynu

Alicja Kaszewiak

tel. +48 48 666 15 40
kom. +48 692602639
email: alicja.kaszewiak@warwin.pl

 

Zakup surowca

zakup

 

 

Halina Brynda

tel. +48 698666340
email: halina.brynda@warwin.pl

Dokumenty do pobrania